درباره آرتارسانه زنجان

banner-image
آرتا رسانه

ارائه دهنده راهکارهای کسب و کار وب و موبایل

مجتمع فرهنگی دیجیتال آرتا رسانه زنجان

از سال 92 فعالیت خود را در زمینه طراحی وب با بکار گیری ده ها نیروی متخصص و متعهد آغاز به کار کرده است این شرکت با بهره جویی از گروهی با تجربه و آشنا به فنون روز طراحی سایت در صدد بر آورده ساختن نیاز های مشتریان عزیز می باشد.

مجتمع فرهنگی دیجیتال آرتا رسانه زنجان با شناخت دقیق از وضعیت بازار و با توجه به فضای رقابتی حاکم بر آن ، آمادگی خود را جهت طراحی سایت و بهینه سازی سایت شما در کوتاهترین زمان و با سرمایه مناسب و با کیفیت فوق العاده اعلام میدارد.

مجتمع فرهنگی دیجیتال آرتا رسانه زنجان با رعایت اصولی همچون مشتری مداری ، رعایت اخلاق حرفه ای سعی دارد با طراحی گرافیکی سایت بصورت کاملاً زیبا و بر طبق سلیقه کامل کارفرما و ارائه فایلهای راهنما راهبری سیستم و آموزش رایگان راهبری سیستم و داشتن پشتیبانی تلفنی، برای پاسخ گویی به مشکلات پیش آمده احتمالی مشتری در ساعات کاری هفته اصل مشتری مداری را رعایت نموده و همواره رضایت کامل مشتریان را فراهم آورد

مریم گوهرزاد
مریم گوهرزاد
مدیرعامل و بنیانگذار

ما با تخصص کافی در کنار شما هستیم

طراحی وب و موبایل 90%
تکنیک های سئو 80%
طراحی گرافیکی 70%
پروژه های موفق

0+

پروژه های موفق

کار آموزان وب و موبایل

0+

کار آموزان وب و موبایل

اعضای تیم

0+

اعضای تیم

محصولات

0+

محصولات

اهداف ما

  • توليد و ساخت نرم افزار های تخصصی بعنوان بهبود دهنده ارائه خدمات و تسهيل كننده نگهداري و پشتيباني سيستم هاي مختلف
  • ايجاد يك هسته متمركز و كارآمد از نيروهاي متخصص در زمينه فن آوري اطلاعات و توسعه نرم افزار در سطح کشور
  • جذب، بكارگيري و تربيت نيروي انساني متخصص و كارآمد در حد نياز توسعه و پشتيباني سيستم هاي انرم افزاری

زمینه های تخصصی

موفقيت های مجتمع فرهنگی دیجیتال آرتا رسانه زنجان مرهون تلاش كارشناسان اين شركت در جهت شناخت نيازهاي IT ،شناخت نیازهای کاربران وب و همچنين تحقيق و پژوهش در زمينه ارايه پيشرفته ترين راهکارهای ارايه خدمات طراحی سایت ( Web Design ) و بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) میباشد .

تاریخچه شرکت

آرتا رسانه، به عنوان یکی از شرکت های طراحی وب سایت ، در سال ۱۳9۲ فعاليت خود را در زمينه ارائه خدمات طراحی سایت و شبکه در ایران آغاز نمود. این شرکت که بصورت سهامی خاص، براساس سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، به هدف شتاب بخشیدن به رشد توسعه، ‌افزایش رقابت پذیری در سطح ملی و افزایش سهم بخش خصوصی، گستره فعاليتهاي خود را آغاز نموده است

رضایت مشتریان

اعضای تیم آرتا رسانه

جهت ارائه بهتر خدمات و کیفیت پاسخگویی میتوانید مستقیما با مدیران ارشد آرتا رسانه مکاتبه و یا تماس حاصل نمایید

مشتریان ما