طراحی سایت در زنجان

طراحی سایت در زنجان

طراحی سایت در زنجان

طراحی وب سایت استاتیک

در سایت های استاتیک اطلاعات و محتویات وب سایت یکبار جمع آوری و طراحی می شود.و تغییر هر گونه نوشتار و یا تصویر باید توسط طراح وب سایت انجام شود. برای همین بهتر است برای وب سایت هایی که محتوای انها تغییر چندانی ندارد از وب سایت های استاتیک استفاده گردد. این نوع طراحی مناسب شرکت هایی است که قصد دارند وب سایت داشته باشند و تغییرات در وب سایت آنها به چند مورد در ماه محدود می شود. این روش طراحی سایت هزینه اولیه پائین تری نسبت به روش های دیگر طراحی وب سایت دارد. در این روش کنترل پنل مدیر وجود ندارد که افراد عادی بتوانند سایت را بروزرسانی و مدیریت نمایند. ویرایش سایت، همواره توسط طراحان سایت قابل انجام است بنابر این این نوع طراحی برای وب سایت هایی که تغییرات زیادی دارند مناسب نمی باشد.

طراحی سایت داینامیک

با توجه به گستردگی و پیشرفت زبان های برنامه نویسی و با هدف افزایش سطح کیفی پروژه های طراحی سایت، طراحی سایت حرفه ای بر اساس آخرین متد های برنامه نویسی HTML5 ، CSS3 ، DIV ، jQuery ، Ajax ، PHP وانجام میگیرد

در وب سایت های داینامیک شما میتوانید کلیه مدیریت محتوا را با ابزارهای ساده و فارسی به راحتی انجام دهید

در وب سایت های داینامیک شما میتوانید کلیه مدیریت محتوا را با ابزارهای ساده و فارسی به راحتی انجام دهید .

 

امکان به روز رسانی وب سایت و مدیریت محتوای سایت
امکان بارگذاری فایل در هاست اختصاصی خودتان
امكان مديريت و به روز رساني بدون تخصص
توزيع مديريت سايت در سيستم بين چند نفر
کاهش چشمگير هزينه‌هاي نگهداري و پشتيباني
پشتيباني از چند زبانگی
امكان مدیریت منوها
ایجاد صفحات نامحدود
مدیریت آسان و سریع فایلها
ایجاد، تغییر یا حذف مطالب، تصاویر، صفحات و غیره بصورت نامحدود

در پروسه طراحی سایت تمامی آیتم های طراحی قبل از قرار داد بصورت جلسه حضوری با مشتری چک شده و موارد تماما به دلخواه مشتری تنظیم میگردد و پس از طراحی با تایید مشتری به او تحویل خواهد شد

  • طراحی داینامیک سایت
  • طراحی ایستاتیک سایت
  • طراحی پورتال های سازمانی

پرتال مجموعه ای از صفحات وب شامل محتوا و خدماتی است و کاربر را قادر می سازد تا با ورود به یک درگاه از خدمات و امکانات یک یا چند سازمان و مجموعه بهره¬ مند شود. پرتال به دلیل اینکه به صورت یکپارچه از طریق یک درگاه ارائه میگردد و همین یکپارچگی باعث می شود بتوانید تعاملی سازمان یافته با مشتریان، کارمندان یا کاربران خود ایجاد نمایید. مثلا از طریق پرتال استانداری میتوانید به سایر زیر بخش های سایت مثل فرمانداری هایی که زیر نظر ان استانداری هستند دستیابی داشته باشید.

 

عنوان تاگل

سیستم مدیریت کنفرانس آرتاکنفرانس

. نرم افزار مدیریت همایش ها و کنفرانس ها یک نرم افزار تحت وب است که کلیه امور مربوط به ثبت نام، مدیریت و داوری مقالات و طرح ها، رزرو کارگاه ها و نمایشگاه ها و اسکان ورا به صورت آنلاین مدیریت میکند. با نصب نرم افزار مدیریت همایش ها و کنفرانس های هما وب سایت همایش نیز برای شما ایجاد شده و شما را از طراحی وب سایت بی نیاز میکند. نرم افزار کلیه گزارشات لازم در مورد ثبت نام ها، پرداخت وجوه، رزرو کننده ها، مقالات و وضعیت داوری آنها در اختیار شما قرارداده و با یک کلیک اطلاعیه های لازم در مورد وضعیت مقالات، رزروها، پیام ها، اخبار ورا از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع کاربران می رساند.

عنوان تاگل

سازمان خود را با داشتن یک پورتال بهینه کنید.

اگر شما دارای یک مجموعه سازمان بزرگ و یا کوچک هستید، برای حل بسیاری از مشکلات و کاهش نسبی بسیاری از مبالغ و هزینه ها، نیاز به داشتن یک سایت کاملا انحصاری برای سازمان و یا ارگان شخصی خود می باشید ، تا یک سری از موارد خدماتی خود را به مشترکان و افراد مراجعه کننده از طریق سایت به آنها ارائه دهید.

مشاهده دمو

 

عنوان تاگل

آرتا ال ام اس

در سیستم مدیریت آموزش ویژه مدرسه و ادارات و دانشگاهها معلمان و مدیران و اساتید می توانند علاوه بر استفاده از هزاران محتوای آماده، محتواهای مورد نیاز خود را توسط سیستم محتوا ساز در سریع ترین زمان تولید نمایند. همچنین در این سیستم امکان تعریف طرح درس بنا به برنامه ریزی آموزشی مدرسه و جلسه بندی جهت تدریس مطالب وجود دارد. در ضمن معلم می تواند در پایان هر جلسه از دانش آموزان آزمونی بر اساس مطالب تدریس شده بگیرد. آزمون‌ها می‌توانند در پایان ترم های تحصیلی نیز برگزار شوند و نتایج به صورت کاملاً الکترونیکی در کارنامه دانش آموزان ثبت شود.

عنوان تاگل

آرتا پی ام اس

در سیستم مدیریت پروژه ویژه کسب و کارهای آنلاین از جمله دفاتر تایپ و ترجمه و فروش فایل میتوان پروژه ای را بصورت آنلاین درخواست کرده و سپس بصورت آنلاین بین افراد انجام دهنده پروژه به اشتراک گذاشته و سپس پس از انجام و تحویل به مشتری هزینه را پرداخت نمایند