• تهران - تهرانپارس - فلکه دوم - خیابان میرزاد - نبش پارک بهارک - آرتارسانه
 • تلفن تماس: 09193426251
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
Shape Image
طراحی وب سایت ها بر دو نوع است

انواع طراحی سایت بر اساس برنامه نویسی

به طور کلی دو نوع سایت وجود دارد که یکی سایت دینامیک است و دیگری سایت استاتیک که هر کدام ویژگی هایی خاصی دارند.

طراحی سایت استاتیک

در سایت های استاتیک اطلاعات و محتویات وب سایت یکبار جمع آوری و طراحی می شود.و تغییر هر گونه نوشتار و یا تصویر باید توسط طراح وب سایت انجام شود. این نوع طراحی تقریبا کاربردی ندارد زیرا در این روش کنترل پنل مدیر وجود ندارد که افراد عادی بتوانند سایت را بروزرسانی و مدیریت نمایند. ویرایش سایت، همواره توسط طراحان سایت قابل انجام است بنابر این این نوع طراحی برای وب سایت هایی که تغییرات زیادی دارند مناسب نمی باشد.

طراحی سایت داینامیک

با توجه به گستردگی و پیشرفت زبان های برنامه نویسی و با هدف افزایش سطح کیفی پروژه های طراحی سایت، طراحی سایت حرفه ای بر اساس آخرین متد های برنامه نویسی HTML5 ، CSS3 ، DIV ، jQuery ، Ajax ، PHP و … انجام میگیرد در وب سایت های داینامیک شما میتوانید کلیه مدیریت محتوا را با ابزارهای ساده و فارسی به راحتی انجام دهید

انواع طراحی سایت بر اساس برنامه نویسی

انواع وب سایت ارزان با شروع قیمت از ۴۹۹۰۰۰ تومان

وب سایت شرکتی

خرید سایت شرکتی ارزان
تومان ۴۹۹۰۰۰
 • دامنه ir رایگان
 • هاست یکساله رایگان
 • دموی اختصاصی

وب سایت فروشگاهی

خرید سایت فروشگاهی ارزان
تومان ۸۹۹۰۰۰
 • دامنه ir رایگان
 • هاست یکساله رایگان
 • دموی اختصاصی

وب سایت کلینیک زیبایی پزشکی

خرید سایت پزشکی و کلینیک زیبایی ارزان
تومان ۸۹۹۰۰۰
 • دامنه ir رایگان
 • هاست یکساله رایگان
 • دموی اختصاصی

وب سایت آموزشگاه آنلاین

خرید سایت خبری ارزان
تومان ۷۹۹۰۰۰
 • دامنه ir رایگان
 • هاست یکساله رایگان
 • دموی اختصاصی
پخش ویدیو

 

سوالات متداول در مورد طراحی سایت و خرید وب سایت که برای مشتریان پیش می آید را در چند پرسش و پاسخ برایتان شرح داده ایم.

به صورت داینامیک با مدیریت محتوای وردپرس و به صورت کدنویسی اختصاصی با html,css,laravel

تمامی وب سایت های آرتارسانه چه به صورت کدنویسی شده چه به صورت وردپرس سئو پذیر می باشند.

از نظر کیفیت سایت های کدنویسی شده با لاراول بهتر می باشد ولی هزینه بالاتری نسبت به سایت های وردپرسی دارند.

بله پشتیبانی بصورت دائمی رایگان و شامل رفع مشکلات فنی سایت می گردد

بله دامنه به نام خود مشتری خریداری میگردد و مالکیت صد در صد سایت برای خود مشتری می باشد.

سایت ها بعد از آپلود روی هاست برای اینکه در کلمات کلیدی خاصی در گوگل ظاهرشوند باید سئو محتوا روی آنان انجام گیرد که خارج از بحث طراحی سایت است و مربوط به قرارداد سئو می باشد.

مزایای وب سایت دینامیک

نحوه خرید سایت ارزان و سفارش و تحویل سایت

برای خرید سایت کافی است که از لیست قیمت در پایین صفحه موردی را انتخاب نمایید. و سپس بعد از پرداخت ۲۴ ساعت بعد سایت خود را تحویل بگیرید

امروزه کسب و کارها بخاطر اینکه بتوانند فروش خوبی داشته باشند به فروش اینترنتی رو آورده اند .

و شرایط کرونا باعث شده که مردم به خرید های اینترنتی عادت کردند.  به همین علت برای تمامی شرکت ها، مغازه دارها و تمامی کسب و کارها داشتن یک فروشگاه اینترنتی یا یک وب سایت اینترنتی شرکتی جزو واجبات می باشد.

خیلی از مردم  کسب و کارشان را در فضای مجازی مثل اینستاگرام، تلگرام و… معرفی می کنند.

اما با به وجود آمدن قوانین جدیدی مثل طرح صیانت و غیره  کسانی که در شبکه های اجتماعی کسب و کار اینترنتی ایجاد نموده اند همواره دلهره دارند که فروش اینترنتی آنها با شکست روبرو شود.

در حال حاضر کسانی که   کسب و کار اینترنتی خود را شروع نکرده اند کاملا احساس می کنند که در بازار کسب و کار آنلاین از بقیه رقبا  جا مانده اند و کسانی که فروش اینترنتی دارند خیلی سریع تر از بقیه  در حال رشد هستند.

 

خرید سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین

معمولا افرادی که می خواهند وارد حوزه فروش اینترنتی شوند به دلیل عدم شناخت از این حوزه با استرس ها و دلهره هایی رو به رو هستند و نگرانی هایی دارند.

از جمله یکی از دغدغه هایی که در طراحی سایت وجود دارد این است  طراحی سایت و حتی سئو سایت هزینه های زیادی دارد و برای کسب و کارهای تازه کار قابل انجام نیست و معمولا ترجیح می دهند در پلتفرم های رایگان مانند شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام و… کارهایشان را انجام بدهند.

ولی همه ما این را می دانیم که استفاده از شبکه های اجتماعی فقط زمانی می تواند برای ما 100% سود آور باشد که پایگاه اینترنتی اصلی خودمان را داشته باشیم و از طریق شبکه های اجتماعی به آن پایگاه اینترنتی یا وب سایت اینترنتی وصل شویم.

ایده طراحی سایت ارزان و ساخت سایت ارزان و خرید سایت ارزان به این دلیل برای شرکت ما مهم بود که در مدت ۱۰ سال تجربه کار با تمامی کسب و کارهای نوپایی روبرو بودیم که می خواهند در حوزه اینترنتی وارد شوند ولی بخاطر ترس از هزینه های جانبی و اینکه بتوانند این هزینه ها را پرداخت کنند همواره از این حوزه فاصله می گیرند. اگر شما بخواهید یک کسب و کار آنلاینی را شروع کنید مسلما پرداخت هزینه 500 هزارتومان برای یکسال حتی کمتر از آن چیزی است که به ذهنتان خطور کند.

شرکت ما سعی براین دارد که با فروختن وب سایت ارزان قیمت به شما باب جدیدی را برای ورود شما به حوزه آنلاین باز کند و مسلما فروش سایت ارزان توسط شرکت ما دلیل بر بی کیفیتی کار ما نخواهد بود.

در واقع فروش آغاز یک تعهد جدید و آغاز یک ارتباط جدید بین ما و مشتری خواهد بود.

خرید سایت ارزان همانطور که در سایت مشاهده می کنید به چند بخش تقسیم شده اند و شما میتوانید با انتخاب هر کدام با توجه به بودجه کسب و کار آنلاین خودتان را در اسرع وقت بسازید و فروش آنلاین خودتان را شروع کنید و به مرور زمان وقتی که از این کار سودی برای شما حاصل شد هزینه های جانبی ارتقاء پلتفرم خودتان را از خود کار در بیاورید و بتوانید سایت خودتان را بیشتر به مشتری معرفی کنید.

در زمینه خرید سایت ارزان چند پلن مختلف را پیش بینی کرده ایم از جمله وب سایت هایی که از نظر نوع با یکدیگر متفاوت هستند و تعرفه های متفاوتی دارند از جمله سایت فروشگاهی ، سایت شرکتی، سایت آموزشی حتی با موضوعات ریزتر

مثلا اگر شما کلینیک زیبایی دارید قالب ها و دموهایی برای کسب و کار شما در نظر گرفته شده و شما می توانید با توجه به مواردی که مورد پسند خودتان هست از بین چندین دمو مختلف دموی دلخواه تان را انتخاب کنید وقتی که شما هزینه ها را به صورت آنلاین پرداخت می کنید.

و تعرفه موردنظرتان را انتخاب کردید و خرید سایت خودتان را انجام دادید بعد از پرکردن فرم اطلاعات از طریق شرکت ما تمامی کارها در عرض 24 ساعت انجام می شود.

برای کار با سایتتان تماما ویدیو آموزشی رایگان در اختیارتان قرار می گیرد اگر شما تیمی را در اختیار ندارید که سایتتان را مدیریت و اداره کند می توانید این کار را به تیم ما بسپارید و تعرفه های مدیریت وب سایتتان در بخش های مختلف قابل ملاحظه است پس شما بعد از خرید یک وب سایت ارزان اصلا نگران پشتیبانی و آموزش نخواهید بود چون تمامی این کارها را شرکت ما در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

نحوه طراحی سایت در شرکت های طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت تنها یک مکان تجاری یا اداری نیست که تنها یک نفر پاسخگویی سوالات مشتریان باشد. یک شرکت طراحی سایت عموما چیزی فراتر و بیشتر از آنچه یک مشتری می بیند باید باشد. در زیر به خلاصه ای از ویژگی های یک شرکت طراحی سایت اشاره خواهیم کرد:

 • شرکت های طراحی سایت معمولا از سه بخش منحصر بفرد تشکیل می شود گرافیک (PSD کار)، استاتیک (HTML کار) و برنامه نویسی. اینها تنها بخش های منحصر بفرد یک شرکت طراحی سایت است و این شرکت ها همچنین بخش های مرسوم دیگری نظیر بخش مالی، امور اداری، روابط عمومی، بازاریاب و غیره نیز می توانند داشته باشند.
 • آنها دارای مجوزهای لازم برای طراحی و انتشار یک سایت اینترنتی را دارا می باشند.
 • معمولا عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشند.
 • مجوزهای لازم برای ساخت و انتشار نرم افزار از شورای عالی انفوراتیک کشور را دارا می باشند.
 • دارای نمونه کارهای زیادی برای ارائه به مشتریان می باشند.
 • یک شرکت طراحی سایت می تواند از صفر تا صد یک پروژه سفارشی را بطور کامل آنالیز، طراحی، و پیاده سازی کند ضمن آنکه شرکت می تواند برنامه نویسی های لازم برای ساخت وب سایت را بطور کامل انجام دهد. کپی برداری از گرافیک، برنامه نویسی یا سئو و دیجیتال مارکتینگ استفاده از ابزارهای آماده در طراحی و برنامه نویسی یک سایت اینترنتی، معمولا امتیاز منفی زیادی را به یک شرکت طراحی سایت اعمال می کند.

چنانچه شما به دنبال شرکتی می گردید که کار طراحی وب سایت خود را با اطمینان به آن شرکت بسپارید، حتما از بخش نمونه کارهای آنها بازدید کنید و مشتریان آنها را به دقت مورد بررسی قرار دهید. با چشمان باز انتخاب کنید و گول ظاهر را نخورید. بسیاری از شرکت ها وجود دارند که اصلا دیده نمی شوند و بودجه زیادی برای تبلیغات و دیده شدن ندارند ولی کار خود را بخوبی انجام می دهند. این قبیل موارد تنها مختص به فیلد طراحی سایت نمی باشد و مشابهت های آنها در صنایع زیادی به چشم می خورد.

نمونه طراحی های سایت در آرتا رسانه

سایت های طراحی اختصاصی آرتا رسانه

https://artarasaneh.ir/wp-content/uploads/2021/08/Spreadsheets-bro.png

آرتا ال ام اس

اگر شما دارای یک مجموعه سازمان بزرگ و یا کوچک هستید، برای حل بسیاری از مشکلات و کاهش نسبی بسیاری از مبالغ و هزینه ها، نیاز به داشتن یک سایت کاملا انحصاری برای سازمان و یا ارگان شخصی خود می باشید ، تا یک سری از موارد خدماتی خود را به مشترکان و افراد مراجعه کننده از طریق سایت به آنها ارائه دهید.

 • آرتا ال ام اس

  سیستم آموزش آنلاین با استفاده از نرم افزار بین المللی مودل و امکان برگزاری کلاس آنلاین و وبینار و تمامی امکانات آزمون آنلاین و تمرین و حضور و غیاب دانش آموزاان و دانشجویان در کلاس درس آنلاین

 • سیستم مدیریت کنفرانس آرتاکنفرانس

  . نرم افزار مدیریت همایش ها و کنفرانس ها یک نرم افزار تحت وب است که کلیه امور مربوط به ثبت نام، مدیریت و داوری مقالات و طرح ها، رزرو کارگاه ها و نمایشگاه ها و اسکان و … را به صورت آنلاین مدیریت میکند. با نصب نرم افزار مدیریت همایش ها و کنفرانس های هما وب سایت همایش نیز برای شما ایجاد شده و شما را از طراحی وب سایت بی نیاز میکند. نرم افزار کلیه گزارشات لازم در مورد ثبت نام ها، پرداخت وجوه، رزرو کننده ها، مقالات و وضعیت داوری آنها در اختیار شما قرارداده و با یک کلیک اطلاعیه های لازم در مورد وضعیت مقالات، رزروها، پیام ها، اخبار و… را از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع کاربران می رساند.

 • سازمان خود را با داشتن یک پورتال بهینه کنید

  اگر شما دارای یک مجموعه سازمان بزرگ و یا کوچک هستید، برای حل بسیاری از مشکلات و کاهش نسبی بسیاری از مبالغ و هزینه ها، نیاز به داشتن یک سایت کاملا انحصاری برای سازمان و یا ارگان شخصی خود می باشید ، تا یک سری از موارد خدماتی خود را به مشترکان و افراد مراجعه کننده از طریق سایت به آنها ارائه دهید.

 • فروشگاه اینترنتی با طراحی اختصاصی

  شاید بخواهید یک فروشگاه اینترنتی با طراحی کاملا اختصاصی و برنامه نویسی لاراول داشته باشید آرتا رسانه با ارائه پکیج فروشگاه اینترنتی لاراولی در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

5 Comments

 1. سلام ببخشید میخواستم بدونم اگر خرید سایت ارزان رو با قیمت ۴۹۹ هزار تومن داشته باشیم چه فرقی با خرید سایت ۸۹۹۰۰۰ هزار تومن داره .
  من برای شرکتم که تازه کارش رو شروع کردم میخوام سایت بخرم ولی نمیخوام زیاد هزینه کنم
  میشه تفاوتش رو توضیح بدید؟

  1. تفاوت این دو سایت در حجم اطلاعاتی است که شما بر روی سایت قرار خواهید داد. مثلا برای یک وب سایت تازه کار یک گیگ فضا و ۲۰ مورد مقاله در شروع کار کفایت میکند پس میتوانید از سایت ۴۹۹ هزار تومانی استفاده کنید ولی به مرور زمان که کسب و کارتان رشد کرد فضا و خدمات روی سایت را رشد میدهید.
   با تشکر

 2. سلام من میخوام قالب دلخواه خودم رو روی این سایت نصب بشه. مثلا قالب که از سایت ژاکت خرید کردم
  آیا امکان پذیره ؟

 3. سلام. من برای فروشگاهم می خوام سایت بزنم و راستش سایت شمارو پیدا کردم. حالا متوجه نمیشم خرید سایت ارزان همون طراحی سایت هست؟ یعنی یه سایتی رو به صورت ارزانتر از بقیه طراحی می کنید؟ با سایت های دیگه قابل رقابت خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question